Hlavní strana Mapa webu Kontaktní informace

atrea

Vytiskněte si stránku Atrea upravenou pro tisk.

Firma Atrea je výrobcem a naším dodavatelem rekuperačních jednotek s teplovzdušným vytápěním a řízeným větráním, jež jsou vysoce kvalitním a kompaktním českým výrobkem.

Tato ekologicky zaměřená technologie se stará o již zmiňované větrání v dokonale utěsněných domech. Když totiž vezmeme v potaz tepelné ztráty vzrůstající při nárazovém a častém větrání okny, je tato technologie nedílnou součástí v trendu nízkoenergetických a pasivních domů.

Stejně je na tom i rekuperace. Využívání odpadního tepla až s 90% účinností, vznikajícího v domácnosti pouhým pohybem osob, vařením, žehlením apod., Vám zpětně teplým vzduchem vytopí celý dům. V případě dlouhodobé nepřítomnosti obyvatel domu a tím i nevznikajícího odpadního tepla, sepne záložní zdroj tepla, v tomto případě malý elektrokotel či podlahové vytápění v koupelně a během chvilky se cirkulací vzduchu rozežene teplo do všech zákoutí domu.

Jedná se o cenově velmi dostupnou technologii, léty odzkoušenou, která umocňuje svou výjimečnost dobou, po kterou se Vám peníze za tuto investice vrátí zpět v porovnání s jiným druhem jakékoliv otopné soustavy.

nízkoenergetické domy

Náklady na vytápění klesnou u nízkoenergetického domu na polovinu oproti klasické výstavbě. Proč tedy nezvolit takovou technologii, která Vás navždy zbaví špatného pocitu z protopených peněz?

15 - 50kWh/m2.a

pasivní domy

Tepelná ztráta u pasivního domu tak nizká, že běžný systém vytápění není zapotřebí. Komfort, ekologie a v neposlední řadě ekonomické plus...

1 - 15kWh/m2.a

interiéry

Krásný, ekologický, plně funkční dům určitě vyžaduje moderní design v oblasti interiéru. Firma Casaverde se specializuje na moderní, retro - viktoriánské či klasické renovace koupelen, rekonstrukce pokojů, celých bytů, bytových jednotek i domů...

kontaktní informace

  • #   DUŠAN KLIMOSZEK
  • #   NA PODLESÍ 1082,
           739 32 VRATIMOV
  • #   +420 739 247 287
  • #   info@casaverde.cz
  • #   www.casaverde.cz

Celkem    153536
Dnes        26
Online      2