Hlavní strana Mapa webu Kontaktní informace

difúzně otevřené konstrukce

Vytiskněte si stránku Nízkoenergetické domy a pasivní domy upravenou pro tisk.

Difúzně otevřené konstrukce jsou takové konstrukce, které umožňují prostup plynů mechanismem molekulárního přenosu, označovaného běžně jako difúze.

Pohyb plynů nevyhovuje plísním, houbám a různým mikroorganismům a zlepšuje kvalitu vnitřního ovzduší v budovách, zlepšují se užitné vlastnosti plášťových konstrukcí a zejména v zimním období dochází k vysušování konstrukce.

Přes řadu otázek, obav a pochybností jsou difúzně otevřené konstrukce řešením, které opět zlepšuje už dnes velmi vysoké užitné vlastnosti moderních dřevostaveb. Nevýhody z pohledu uživatele nejsou známé. Nesporná kvalita takto koncipovaných staveb a jejich vyšší vnitřní komfort jsou dostatečným argumentem pro jejich další rozšíření na trhu.

nízkoenergetické domy

Náklady na vytápění klesnou u nízkoenergetického domu na polovinu oproti klasické výstavbě. Proč tedy nezvolit takovou technologii, která Vás navždy zbaví špatného pocitu z protopených peněz?

15 - 50kWh/m2.a

pasivní domy

Tepelná ztráta u pasivního domu tak nizká, že běžný systém vytápění není zapotřebí. Komfort, ekologie a v neposlední řadě ekonomické plus...

1 - 15kWh/m2.a

interiéry

Krásný, ekologický, plně funkční dům určitě vyžaduje moderní design v oblasti interiéru. Firma Casaverde se specializuje na moderní, retro - viktoriánské či klasické renovace koupelen, rekonstrukce pokojů, celých bytů, bytových jednotek i domů...

kontaktní informace

  • #   DUŠAN KLIMOSZEK
  • #   NA PODLESÍ 1082,
           739 32 VRATIMOV
  • #   +420 739 247 287
  • #   info@casaverde.cz
  • #   www.casaverde.cz

Celkem    153536
Dnes        26
Online      2