Hlavní strana Mapa webu Kontaktní informace

marley

Vytiskněte si stránku Marley upravenou pro tisk.

Originální prospekt firmy Marley si můžete stáhnout ve formátu PDF - marley.pdf

marley

Dešťová voda je zdroj, který zde byl, je a bude. Za normálního deště je možno z 200m2 plochy střechy naplnit 6500 l nádrž za 2 hodiny. V každé domácnosti tak najdete místo kde by se taková voda dala bez problémů využít.

Proč platit vodu z řádu na splachování WC? Pračce přece také nesvědčí tvrdá voda z řádu. Dvojitým způsobem přefiltrovaná voda, putující ze záchytné podzemní nádrže do domu se skutečně hodí na praní, do myčky na nádobí, pro splachování WC, pro zálivku zahrady a mytí auta.

Budete se divit, kolik peněz ušetříte s tímto zdrojem vody, který je prostě zdarma.

nízkoenergetické domy

Náklady na vytápění klesnou u nízkoenergetického domu na polovinu oproti klasické výstavbě. Proč tedy nezvolit takovou technologii, která Vás navždy zbaví špatného pocitu z protopených peněz?

15 - 50kWh/m2.a

pasivní domy

Tepelná ztráta u pasivního domu tak nizká, že běžný systém vytápění není zapotřebí. Komfort, ekologie a v neposlední řadě ekonomické plus...

1 - 15kWh/m2.a

interiéry

Krásný, ekologický, plně funkční dům určitě vyžaduje moderní design v oblasti interiéru. Firma Casaverde se specializuje na moderní, retro - viktoriánské či klasické renovace koupelen, rekonstrukce pokojů, celých bytů, bytových jednotek i domů...

kontaktní informace

  • #   DUŠAN KLIMOSZEK
  • #   NA PODLESÍ 1082,
           739 32 VRATIMOV
  • #   +420 739 247 287
  • #   info@casaverde.cz
  • #   www.casaverde.cz

Celkem    153536
Dnes        26
Online      2