Hlavní strana Mapa webu Kontaktní informace

nízkoenergetické domy

Vytiskněte si stránku Nízkoenergetické domy upravenou pro tisk.

Nízkoenergetické domy se čím dál více stávají středem pozornosti, nejen díky rostoucím cenám energií.

Obecně se uvádí, že náklady na vytápění klesnou u nízkoenergetického domu na polovinu oproti klasické výstavbě. Proč tedy nezvolit takovou technologii, která Vás navždy zbaví špatného pocitu z protopených peněz.

Vzhledem k nárustu zájmu o toto novodobé stavitelství, objevují se na stavebním trhu stále nové technologie a materiály, které slibují funkčnost a kvalitu.

Není však zapotřebí pouštět se do nových metod či předražených materiálů. Je tady přece dřevo. Stavby ze dřeva jsou z jediné plně obnovitelné tuzemské suroviny, která má vynikající nosné a tepelně-izolační vlastnosti.

Dřevostavby jsou lehké a jejich stěny nepohlcují teplo. Právě v tom spočívá funkčnost nízkoenergetického domu. Nemusíte nejprve ohřívat zdi, ale ohříváte rovnou vnitřní objem vzduchu, což je ekonomicky výhodné.

Nízkoenergetické domy

Téma: Nízkoenergetické domy

nízkoenergetické domy

Náklady na vytápění klesnou u nízkoenergetického domu na polovinu oproti klasické výstavbě. Proč tedy nezvolit takovou technologii, která Vás navždy zbaví špatného pocitu z protopených peněz?

15 - 50kWh/m2.a

pasivní domy

Tepelná ztráta u pasivního domu tak nizká, že běžný systém vytápění není zapotřebí. Komfort, ekologie a v neposlední řadě ekonomické plus...

1 - 15kWh/m2.a

interiéry

Krásný, ekologický, plně funkční dům určitě vyžaduje moderní design v oblasti interiéru. Firma Casaverde se specializuje na moderní, retro - viktoriánské či klasické renovace koupelen, rekonstrukce pokojů, celých bytů, bytových jednotek i domů...

kontaktní informace

  • #   DUŠAN KLIMOSZEK
  • #   NA PODLESÍ 1082,
           739 32 VRATIMOV
  • #   +420 739 247 287
  • #   info@casaverde.cz
  • #   www.casaverde.cz

Celkem    153536
Dnes        26
Online      2