Hlavní strana Mapa webu Kontaktní informace

dřevovláknité a konopné izolace STEICO

Vytiskněte si stránku STEICO - dřevovláknité a konopné izolace upravenou pro tisk.

Trendem doby je snaha stavět domy ze zdravotně nezávadných materiálů šetrným k životnímu prostředí. Ekologické izolační materiály STEICO z dřevních a konopných vláken jsou toho dalším důkazem.

Z konopí a z dřevního vlákna se nabízí ucelený izolační systém, v němž nechybí tepelná izolace střech, izolace stěn, výplňová izolace, izolace podlahová, stropní a fasádní zateplovací systém. Celý izolační systém navazuje na konstrukční systém STEICO, který tvoří stěnové, podlahové a střešní I-nosníky STEICO Joist a Wall pro stavby domů.

Nad tradičními stavebními materiály dominují izolační desky STEICO především výjimečnými izolačními vlastnostmi. Kromě nízké tepelné vodivosti se odlišují vysokou akumulací tepla.

V letním období hromadí tepelnou energii celý den a převádějí teplo do místností až po 12 hodinách, kdy je venku chladněji. Dobře izolovaná stavba v létě zpomaluje vnikání tepla do budovy a v zimě snižuje ztráty energie. Je to jedna z mnoha vlastností materiálů STEICO, které mají velmi kladný vliv na ochranu životního prostředí a samozřejmě i na celkovou pohodu uživatele stavby.

nízkoenergetické domy

Náklady na vytápění klesnou u nízkoenergetického domu na polovinu oproti klasické výstavbě. Proč tedy nezvolit takovou technologii, která Vás navždy zbaví špatného pocitu z protopených peněz?

15 - 50kWh/m2.a

pasivní domy

Tepelná ztráta u pasivního domu tak nizká, že běžný systém vytápění není zapotřebí. Komfort, ekologie a v neposlední řadě ekonomické plus...

1 - 15kWh/m2.a

interiéry

Krásný, ekologický, plně funkční dům určitě vyžaduje moderní design v oblasti interiéru. Firma Casaverde se specializuje na moderní, retro - viktoriánské či klasické renovace koupelen, rekonstrukce pokojů, celých bytů, bytových jednotek i domů...

kontaktní informace

  • #   DUŠAN KLIMOSZEK
  • #   NA PODLESÍ 1082,
           739 32 VRATIMOV
  • #   +420 739 247 287
  • #   info@casaverde.cz
  • #   www.casaverde.cz

Celkem    153536
Dnes        26
Online      2