Hlavní strana Mapa webu Kontaktní informace

westafrican art

Vytiskněte si stránku Westafrican art upravenou pro tisk.

Partnerství s touto skupinou považujeme za příjemné i užitečné zpestření v cestě za dokonalým domem.

Spolu s Westafrican Art se staráme o dovoz i zpracování tropických dřevin ze západního pobřeží Afriky – např. Senegalu, Gambie, Guinea Bissau apod.

Dřeviny jako Mahogany, královské dřevo Doussie, Teak či Bubinga jsou díky svým výjimečným vlastnostem a různorodostí vhodné na výrobu podlah, schodů, zárubňových vložek, různých dekorací, kuchyňských pracovních desek a dalších dle fantazie užitečných prvků.

K těmto stavebním prvkům je možno vybrat si ze široké škály doplňkového sortimentu jako jsou sošky, dekorace, šperky, vše opět z krásných dřevin západoafrického umění.

nízkoenergetické domy

Náklady na vytápění klesnou u nízkoenergetického domu na polovinu oproti klasické výstavbě. Proč tedy nezvolit takovou technologii, která Vás navždy zbaví špatného pocitu z protopených peněz?

15 - 50kWh/m2.a

pasivní domy

Tepelná ztráta u pasivního domu tak nizká, že běžný systém vytápění není zapotřebí. Komfort, ekologie a v neposlední řadě ekonomické plus...

1 - 15kWh/m2.a

interiéry

Krásný, ekologický, plně funkční dům určitě vyžaduje moderní design v oblasti interiéru. Firma Casaverde se specializuje na moderní, retro - viktoriánské či klasické renovace koupelen, rekonstrukce pokojů, celých bytů, bytových jednotek i domů...

kontaktní informace

  • #   DUŠAN KLIMOSZEK
  • #   NA PODLESÍ 1082,
           739 32 VRATIMOV
  • #   +420 739 247 287
  • #   info@casaverde.cz
  • #   www.casaverde.cz

Celkem    153536
Dnes        26
Online      2