Hlavní strana Mapa webu Kontaktní informace

zemní registr

Vytiskněte si stránku Zemní registr upravenou pro tisk.

Zemní registr neboli také zemní výměník tepla - ZVT slouží pro předehřev větracího vzduchu v zimním období a přichlazování čerstvého a cirkulačního vzduchu v letním období v objektech, vybavených teplovzdušnými cirkulačními jednotkami Atrea, řady DUPLEX R.

V letním období je možné díky ZVT získat chladící výkon 1.2 - 2.5 kW a v topném období zase předehřívá přiváděný větrací vzduch, čímž také slouží jako protimrazová ochrana rekuperačního výměníku.

V zimním období má zemina jako sezónní akumulátor solární energie v hloubce 1,2 – 2m teplotu 4 - 8°C (záleží na geologickém složení podloží). V letním až přechodném období má zemina v hloubce 2 m průměrnou teplotu 10 – 14°C (záleží na geologickém složení podloží).

nízkoenergetické domy

Náklady na vytápění klesnou u nízkoenergetického domu na polovinu oproti klasické výstavbě. Proč tedy nezvolit takovou technologii, která Vás navždy zbaví špatného pocitu z protopených peněz?

15 - 50kWh/m2.a

pasivní domy

Tepelná ztráta u pasivního domu tak nizká, že běžný systém vytápění není zapotřebí. Komfort, ekologie a v neposlední řadě ekonomické plus...

1 - 15kWh/m2.a

interiéry

Krásný, ekologický, plně funkční dům určitě vyžaduje moderní design v oblasti interiéru. Firma Casaverde se specializuje na moderní, retro - viktoriánské či klasické renovace koupelen, rekonstrukce pokojů, celých bytů, bytových jednotek i domů...

kontaktní informace

  • #   DUŠAN KLIMOSZEK
  • #   NA PODLESÍ 1082,
           739 32 VRATIMOV
  • #   +420 739 247 287
  • #   info@casaverde.cz
  • #   www.casaverde.cz

Celkem    153536
Dnes        26
Online      2